Rok szkolny 2014/2015

  • Elżbieta Workiewicz - laureatka IX Małej Olimpiady Ekologicznej, organizowanej przez Burmistrza Nysy dla uczniów i uczennic szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenów gminy Nysa,

  • Oliwia Krzemianowska - laureatka II edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Polaków na Syberii. Niepokonani - o cudzie ocalenia” w kategorii prace plastyczne,

  • Alicja Waligóra, Ewelina Waligóra, Sandra Florek i Oliwia Krzemianowska - laureatki II edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Polaków na Syberii. Niepokonani - o cudzie ocalenia” w kategorii prace multimedialne,

  • Paulina Kozioł - finalistka II edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Polaków na Syberii. Niepokonani - o cudzie ocalenia” w kategorii prace literackie,

  • Weronika Karnaś - finalistka II edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Polaków na Syberii. Niepokonani - o cudzie ocalenia” w kategorii prace literackie,

  • Agnieszka Wróblewska - finalistka II edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Polaków na Syberii. Niepokonani - o cudzie ocalenia” w kategorii prace literackie,

  • Aleksandra Kamińska - finalistka II edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Losy Polaków na Syberii. Niepokonani - o cudzie ocalenia” w kategorii prace plastyczne,

  • Agnieszka Wróblewska - finalistka i wyróżnienie XIV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym,

  • Zofia Miliszkiewicz - dyplom I stopnia w Ogólnopolskim Konkursie "Igrzyska Wiedzy" z języka angielskiego, pierwsza klasa gimnazjum,

  • Zofia Miliszkiewicz - dyplom III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie "Igrzyska Wiedzy" z języka polskiego i literatury, pierwsza klasa gimnazjum,

  • Jakub Morawski - dyplom II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie "Igrzyska Wiedzy" z języka polskiego i literatury, pierwsza klasa gimnazjum,

  • Jakub Morawski - dyplom III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie "Igrzyska Wiedzy" z matematyki, pierwsza klasa gimnazjum,

  • Maciej Janusz - brdzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2015,

  • Aleksandra Działal - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2015,

  • Tomasz Gzyl - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2015,

  • Kinga Szczecińska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2015,

  • Weronika Karnaś - I miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Kresach Wschodnich,

  • Maciej Janusz - dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym Eureka,

  • Urszula Woźniak - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym Eureka,

  • Damian Kociołek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym Eureka,

  • Robert Rybotycki - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym Eureka,

  • Szymon Zienkiewicz - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym Eureka,

  • Tomasz Gzyl - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym Eureka,

  • Jakub Malinowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego,

  • Elżbieta Workiewicz - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego,

  • Kinga Szczecińska - Ogólnopolski Finał Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA,

  • Agnieszka Skirzewska - Ogólnopolski Finał Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA,

  • Tomasz Gzyl - Ogólnopolski Finał Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA,

  • Maciej Janusz  - Ogólnopolski Finał Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA,

  • Patrycja Margazyn - III miejsce w konkursie Wiedzy o książce Margaret Mitchell "Gone with the wind",

  • Robert Rybotycki - tytuł taon w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko",

  • Sara Kowacz - posłanka XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży,

  • Aleksander Nejranowski - poseł XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży,

  • Tomasz Gzyl - I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego,

  • Alicja Waligóra - II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego,

  • Paulina Kozioł - II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego,

  • Iga Regeńczuk - II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego,

  • Weronika Karnaś - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego,

  • Anna Dobruk - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego,

  • Weronika Marynowicz - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych,

  • Patrycja Margazyn - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych,

  • Maja Michalska - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych,

  • Karolina Rybotycka - I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej,

  • Iga Regeńczuk - III miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej,

  • Justyna Tomczyszyn - III miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej,

  • Urszula Woźniak - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim (etap powiatowy),

  • Urszula Woźniak - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,

  • Miłosz Rewekant- laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,

  • Elżbieta Workiewicz - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,

  • Robert Rybotycki - laureat Wojewódziego Konkursu Geograficznego,

  • Agnieszka Wróblewska - finalistka Wojewódziego Konkursu Polonistycznego,

  • Maciej Janusz - I miejsce indywidualnie w XVI Powiatowych Potyczkach Matematycznych Gimnazjalistów,

  • Urszula Woźniak - I miejsce indywidualnie w XVI Powiatowych Potyczkach Matematycznych Gimnazjalistów,

  • Drużyna w składzie: Urszula Woźniak, Maciej Janusz, Elżbieta Workiewicz - I miejsce w XVI Powiatowych Potyczkach Matematycznych Gimnazjalistów,

  • Elżbieta Workiewicz - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,

  • Urszula Woźniak - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,

  • Maciej Janusz - finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,

  • Urszula Woźniak - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim (etap miejsko-gminny),

  • drużyna: Paulina Kozioł, Jakub Malinowski, Tomasz Mróz - I miejsce w Małej Olimpiadzie Technicznej,

  • Jakub Morawski - kwalifikacja do drugiego etapu II Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego InfoSukces,

  • Maciej Janusz - II miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALFIK MATEMATYCZNY 2014 organizowanym przez: Łowcy Talentów - JERSZ,

  • Kinga Szczecińska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALFIK MATEMATYCZNY 2014 organizowanym przez: Łowcy Talentów - JERSZ,

  • Szymon Hajduk - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALFIK MATEMATYCZNY 2014 organizowanym przez: Łowcy Talentów - JERSZ,

  • Urszula Woźniak - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALFIK MATEMATYCZNY 2014 organizowanym przez: Łowcy Talentów - JERSZ,

  • Elżbieta Workiewicz - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym  ALFIK MATEMATYCZNY 2014 organizowanym przez: Łowcy Talentów - JERSZ,

  • Kinga Niewiadowska - wyróżnienie w  Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALFIK MATEMATYCZNY 2014 organizowanym przez: Łowcy Talentów - JERSZ,

  • Tomasz Gzyl - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALFIK MATEMATYCZNY 2014 organizowanym przez: Łowcy Talentów - JERSZ,

  • Karolina Dorożyńska - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej o tematyce świątecznej w kategorii szkół gimnazjalnych,

  • Urszula Woźniak  - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej o tematyce świątecznej w kategorii szkół gimnazjalnych,

  • Kinga Szczecińska - I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych IV Powiatowego Konkursu Ortograficznego,

  • Sandra Florek - II miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji Francuskiej,

  • Iga Regeńczuk - III miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji Francuskiej,

  • Ewelina Waligóra - III miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji Francuskiej,

  • Paulina Kozioł - III miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji Francuskiej,

  • Aleksandra Kamińska - I miejsce w Konkursie "Odkrywamy Nysę" w kategorii szkół gimnazjalnych,

  • Iga Regeńczuk i Klaudia Szczyrba - III miejsce w Konkursie "Odkrywamy Nysę" w kategorii szkół gimnazjalnych,

  • Drużyna Gimnazjum Nr 4 w składzie: Alicja Lipska, Monika Pająk i Anna Wiśniewska - II miejsce na Konkursie Wiedzy o Indiach "INDIE W PIGUŁCE",

  • Patrycja Margazyn - II miejsce na Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Gimnazjalnych organizowanym przez PWSZ w Nysie.