Rok szkolny 2016/2017

  • Nina Barcik - I miejsce w biegu na 1000m w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej,
  • Natalia Bentka - III miejsce w biegu na 600m w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej,
  • Nina Barcik - I miejsce w biegu na 1000m w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych,
  • Natalia Bentka - I miejsce w biegu na 600m w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych,
  • Barbara Chwalenia - I miejsce w biegu na 300m w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych,
  • sztafeta 4x100m:  Agata Krawczyk, Nina Barcik, Barbara Chwalenia, Natalia Bentka - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych,
  • Katarzyna Ostrowska - II miejsce w biegu na 200m ppł. w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych,
  • Barbara Chwalenia - II miejsce w biegu na 100m w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych,
  • Julia Barcik - II miejsce w biegu na 1000m w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych,
  • Katarzyna Ostrowska - III miejsce w biegu na 80m ppł. w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych,
  • Radosław Pawlik - III miejsce w biegu na 2000m w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych,
  • Bernadeta Mariowska - I miejsce w XI Małej Olimpiadzie Ekologicznej - etap gminny,
  • Szymon Hajduk - III miejsce w XI Małej Olimpiadzie Ekologicznej - etap gminny,
  • Marta Rauch - II miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Poezji Angielskiej,
  • Bartosz Chomiński - II miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Kresach Wschodnich II RP,
  • Paulina Berini - wyróżnienie w VII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Kresach Wschodnich II RP,
  • Bartosz Chomiński - tytuł "taon" zwycięzcy w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko,
  • Maksymilian Błajda - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY - kategoria kadet,
  • Bartosz Chomiński - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY - kategoria kadet,
  • Szymon Miłkowski - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY - kategoria kadet,
  • Kinga Szczecińska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY - kategoria junior,
  • Bartosz Chomiński - dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA - kategoria gimnazjum,
  • Natalia Żemła - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA - kategoria gimnazjum,
  • Julia Zubel - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA - kategoria gimnazjum,
  • Bartosz Chomiński - dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK - kategoria gimnazjalista,
  • Natalia Byrska - I miejsce na VI Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w kategorii solistów,
  • Katarzyna Bartocha - II miejsce na VI Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w kategorii solistów,
  • Ewa Trubiłowicz - wyróżnienie na VI Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w kategorii solistów,
  • Wiktoria Kotarska - wyróżnienie na VI Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w kategorii solistów,
  • drużyna: Mateusz Dziedzic, Krzysztof Szczepański, Michał Truty, Paweł Jaeckel - II miejsce w Małej Olimpiadzie Technicznej organizowanej przez CKZiU w Nysie,
  • Wiktor Orzeszko - laureat IV Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Infosukces - III miejsce,
  • Bartosz Chomiński - finalista IV Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Infosukces - V miejsce,
  • Agnieszka Świtała - II w-ce Mistrzyni Polski w XXVII Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 2017 w łucznictwie,
  • drużyna: Kinga Szczecińska, Julia Zubel, Bartosz Chomiński - I miejsce w klasyfikacji drużynowej w XVIII Powiatowych Matematycznych Potyczkach Gimnazjalistów,
  • Kinga Szczecińska - I miejsce w klasyfikacji indywidualnej w XVIII Powiatowych Matematycznych Potyczkach Gimnazjalistów,
  • Julia Zubel - II miejsce w klasyfikacji indywidualnej w XVIII Powiatowych Matematycznych Potyczkach Gimnazjalistów,
  • Bartosz Chomiński - II miejsce w klasyfikacji indywidualnej w XVIII Powiatowych Matematycznych Potyczkach Gimnazjalistów,
  • Kinga Szczecińska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,
  • Szymon Hajduk - laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,
  • Julia Barcik - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,
  • Julia Oknińska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,
  • Anna Rezacz - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w etapie powiatowym, w kategorii "Wywiedzione ze słowa",
  • Michał Truty - I miejsce w IX Wojewódzkiej Gimnazjadzie Strzeleckiej - 2017, w klasyfikacji kpn.30 chłopców,
  • Julia Zubel - I miejsce w IX Wojewódzkiej Gimnazjadzie Strzeleckiej - 2017, w klasyfikacji kpn.30 chłopców,
  • drużyna: Michał Truty, Filip Janoszek i Dawid Korczak - III  miejsce w IX Wojewódzkiej Gimnazjadzie Strzeleckiej - 2017, w klasyfikacji drużynowej chłopców,
  • Bartosz Chomiński - laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,
  • Anna Rezacz - I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim, w turnieju poetyckim,
  • Laura Janik - wyróżnienie w VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim, w turnieju poetyckim,
  • Radosław Pytlarz - I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim, w turnieju plastycznym,
  • Kinga Szczecińska - I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Ortograficznym,
  • Kinga Szczecińska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego,
  • Szymon Miłkowski - IV miejsce w województwie w Konkursie "Alfik Matematyczny" - kategoria klas drugich gimnazjum,
  • Kinga Szczecińska - VI miejsce w województwie w Konkursie "Alfik Matematyczny" - kategoria klas trzecich gimnazjum,
  • Maksymilian Błajda - VII miejsce w województwie w Konkursie "Alfik Matematyczny" - kategoria klas pierwszych gimnazjum,
  • drużyna: Dominik Truty, Kacper Nocoń, Dawid Wachowski i Jagoda Zabilska - III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Szachach Drużynowych Szkół Gimnazjalnych,
  • zespół wokalny: Katarzyna Bartocha, Wiktoria Kotarska, Ewa Trubiłowicz, Klaudia Soćko, Kamila Jasińska - III miejsce w XVII Festiwalu Pieśni Polski Niepodległej, w kategorii zespołów,
  • drużyna: Monika Lichwa, Julia Barcik, Agnieszka Tarnowska, Aleksandra Chmiel, Aleksandra Działa, Kamila Jasińska, Karolina Kazimierska, Natalia Partycka, Klaudia Soćko - II miejsce w  Mistrzostwach Nysy w Halowej Piłce  Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych,
  • Kinga Szczecińska - I miejsce w X Małej Olimpiadzie Ekologicznej w kategorii szkół gimnazjalnych,
  • Agnieszka Wróblewska  - III miejsce w X Małej Olimpiadzie Ekologicznej w kategorii szkół gimnazjalnych,
  • drużyna w składzie: Natalia Bentka, Aleksandra Strąk, Katarzyna Ostrowska, Nina Barcik, Julia Barcik, Agata Krawczyk, Zuzanna Żukowska, Agata Potoczak, Aleksandra Florek - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowychw Kategorii Dziewcząt,
  • Natalia Bentka - I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych - kat. wiekowa 2003,
  • Aleksandra Strąk - V miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych - kat. wiekowa 2003,
  • Nina Barcik - II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych - kat. wiekowa 2002,
  • Nina Barcik - V miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych - kat. wiekowa 2002,
  • drużyna w składzie: Natalia Bentka, Aleksandra Strąk, Katarzyna Ostrowska, Nina Barcik, Julia Barcik, Agata Krawczyk,  Zuzanna Żukowska, Agata Potoczak, Aleksandra Florek - I miejsce  w  Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Kategorii Dziewcząt,
  • Nina Barcik - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych (kategoria klasy II)
  • Julia Barcik - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych (kategoria klasy II)
  • Natalia Bentka - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych (kategoria klasy I),
  • Aleksandra Strąk - IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych (kategoria klasy I),
  • Katarzyna Ostrowska - V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych (kategoria klasy I),
  • Natalia Bentka- I miejsce w Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych (kategoria klasy I),
  • Aleksandra Strąk - II miejsce w Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych (kategoria klasy I),
  • Katarzyna Ostrowska - IV miejsce w Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych (kategoria klasy I),
  • Nina Barcik - II miejsce w Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych (kategoria klasy II),
  • Julia Barcik - III miejsce w Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych (kategoria klasy II),
  • Nina Barcik - I miejsce w IV Biegu Ulicznym Szlakiem Zabytków Nysy (2000m - kategoria gimnazjum),
  • Alicja Waligóra, Ewelina Waligóra, Sandra Florek - tytuł laureata I stopnia w 7. edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…” organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej,