Rok szkolny 2017/2018

     

 

  • Nina Barcik - I miejsce w biegu na 1000 metrów w Wojewódzkich Igrzyskach Szkół w Lekkoatletyce,
  • Natalia Bentka - II miejsce w biegu na 600 metrów w Wojewódzkich Igrzyskach Szkół w Lekkoatletyce,
  • Radosław Pawlik - IV miejsce w biegu na 2000 metrów w Wojewódzkich Igrzyskach Szkół w Lekkoatletyce,
  • Barbara Chwalenia - III miejsce w biegu na 300 metrów w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnej Lekkoatletyce,
  • Natalia Bentka - II miejsce w biegu na 600 metrów w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnej Lekkoatletyce,
  • Radosław Pawlik - II miejsce w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnej Lekkoatletyce,
  • Nina Barcik - I miejsce w biegu na 1000 metrów w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnej Lekkoatletyce,
  • Drużyna: Barbara Chwalenia, Aleksandra Strąk, Emilia Sulikowska, Agata Krawczyk, Zuzanna Żukowska, Julia Barcik, Nina Barcik - III miejsce w Międzynarodowym Biegu Sztafetowym z okazji "Dni Nysy",
  • Drużyna: Adam Zabłotni, Michał Jaworski, Kacper Tomaś, Oliwer Suchanek, Szymon Miłkowski, Kacper Majchrzak, Mateusz Cejko - I miejsce w Międzynarodowym Biegu Sztafetowym z okazji "Dni Nysy",
  • Rafał Pietrzyk - IV miejsce w Ogólnopolskiej Akademii - Konkursy Wiedzy o Prawie,
  • Barbara Chwalenia - II miejsce w biegu na 300 metrów w Mistrzostwach Nysy w Indywidualnej Lekkoatletyce,
  • Natalia Bentka - II miejsce w biegu na 600 metrów w Mistrzostwach Nysy w Indywidualnej Lekkoatletyce,
  • Radosław Pawlik - I miejsce w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Nysy w Indywidualnej Lekkoatletyce,
  • Nina Barcik - I miejsce w biegu na 1000 metrów w Mistrzostwach Nysy w Indywidualnej Lekkoatletyce,
  • Bartosz Chomiński - laureat L Małej Olimpiady Matematycznej,
  • Magdalena Margazyn - II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym,
  • Katarzyna Bartocha, Wiktoria Kotarska - I miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej,
  • Kamila Jasińska - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego "Z idiomami i przysłowiami za pan brat" zorganizowanym przez ZSO w Nysie,
  • Marta Kaczor - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,
  • Julia Barcik - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,
  • Bartosz Chomiński - laureat XIII Olimpiady Matematycznej Juniorów,
  • Wiktor Orzeszko - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym InfoSukces,
  • Bartosz Chomiński - laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,
  • Anna Rezacz - II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim,
  • Uczennice: Dominika Białochławek, Melania Kwit, Oliwia Niewiadowska, Kalina Pieczara i Klaudia Soćko - I miejsce w konkursie AFA - Anglojęzyczne Formy Teatralne w ramach Dni Kultury Amerykańskiej i Brytyjskiej, który odbył się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie,
  • Zespół: Kamila Jasińska, Klaudia Soćko, Wiktoria Kotarska, Katarzyna Bartocha, Ewa Trubiłowicz, Dominik Truty - III miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznej (etap wojewódzki),
  • Drużyna: Nina Barcik, Barbara Chwalenia, Zuzanna Żukowska, Agata Krawczyk, Aleksandra Strąk, Julia Barcik, Katarzyna Ostrowska, Natalia Bentka - I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Kat. 2002-2004 na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej,
  • Natalia Bentka - I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych - kat.dziewczęta rocznik 2003,
  • Nina Barcik - II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych - kat.dziewczęta rocznik 2002,
  • Nina Barcik -  I miejsce na Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, kat. 2002,
  • Natalia Bentka - I miejsce na Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, kat. 2003,
  • Radosław Pawlik - II miejsce na Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, kat. 2002,
  • Aleksandra Strąk - IV miejsce na Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, kat. 2003,
  • Julia Pychyńska, Paulina Berini, Julia Tkacz - tytuł laureata w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…” organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej.