Rok szkolny 2014/2015

  • Dominik Kozioł - laureat (I miejsce) I Konkursu Programistycznego organizowanego przez Instytut Informatyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie,

  • Łukasz Muś - dyplom I stopnia w Ogólnopolskim Konkursie "Igrzyska Wiedzy"  z informatyki, druga klasa ponadgimnazjalna,

  • Łukasz Muś - dyplom III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie "Igrzyska Wiedzy"  z matematyki, druga klasa ponadgimnazjalna,

  • Michał Babicz - dyplom II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie "Igrzyska Wiedzy" z informatyki, druga klasa ponadgimnazjalna,

  • Michał Babicz - dyplom II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie "Igrzyska Wiedzy" z matematyki, druga klasa ponadgimnazjalna,

  • Dominik Kozioł - dyplom II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie "Igrzyska Wiedzy" z matematyki, druga klasa ponadgimnazjalna,

  • Oskar Łacny - dyplom II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie "Igrzyska Wiedzy" z informatyki, druga klasa ponadgimnazjalna,

  • Oskar Łacny - dyplom II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie "Igrzyska Wiedzy" z matematyki, druga klasa ponadgimnazjalna,

  • Oskar Łacny - dyplom II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie "Igrzyska Wiedzy" z języka polskiego i literatury, druga klasa ponadgimnazjalna,

  • Mateusz Kos - dyplom I stopnia w Ogólnopolskim Konkursie "Igrzyska Wiedzy" z informatyki, trzecia klasa ponadgimnazjalna,

  • Mateusz Kos - dyplom II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie "Igrzyska Wiedzy" z języka angielskiego, trzecia klasa ponadgimnazjalna,

  • Michał Rupński - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” 2015,

  • Joanna Cholewa - finalistka etapu diecezjalnego XIX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej 2015,

  • Magdalena Zych - finalistka etapu diecezjalnego XIX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej 2015,

  • Piotr Tarnowski - dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym Eureka,

  • Mateusz Mertin - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym Eureka,

  • Mateusz Kos - laureat Ogólnopolskiego Konkursu  „Telefonem ucz się i odkrywaj świat!” "Edukacja z Panem T.I.K-iem",

  • Arkadiusz Hryc - laureat XXI Opolskiego Turnieju Chemicznego,

  • Anna Szandor - I miejsce na etapie  wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Ekologicznej,

  • Daniel Danieluk - II miejsce na etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy Ekologicznej,

  • Piotr Tarnowski - tytuł kaon w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko",

  • Anna Świtała - laureatka etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego,

  • Anna Świtała - II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Jerzego Kozarzewskiego "Orzech"

  • Emilia Dźwigała - laureatka okręgowego etapu Olimpiady Filozoficznej,

  • Emilia Dźwigała - I miejsce w konkursie Nyska Lilia Literacka,

  • Oskar Łacny - finalista III Wojewódzkiego Konkursu dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych "e-Biuro",

  • Łukasz Muś - zwycięzca Quizu "Rusz głową" - konkurs z serii "Edukacja z Panem T.I.K-iem",

  • Anna Zymuła - I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego,

  • Piotr Tarnowski - II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego,

  • Kornelia Trubiłowicz - III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego,

  • Anna Świtała - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego,

  • Justyna Janas - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Języka Francuskiego,

  • Łukasz Jastrzębski - wyróżnienie  w Konkursie Literackim Poświęconym Kresom Wschodnim,

  • Eliza Fortalska - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim (etap powiatowy),

  • Weronika Strombek - III miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej,

  • zespół: Karolina Tarnowska – śpiew,  Pola Jakubowska – śpiew, Gracjan Mikuła – gitara, Mateusz Wojciechowski – bas, Tomasz Działa – fortepian, Paulina Ochrymczuk – kahon - I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej,

  • Eliza Fortalska - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim (etap miejsko-gminny),

  • Anna Bednarska - finalistka etapu diecezjalnego XXV Olimpiady Teologii Katolickiej Łomża 2015,

  • Joanna Cholewa - finalistka etapu diecezjalnego XXV Olimpiady Teologii Katolickiej Łomża 2015,

  • Marta Droździk - finalistka etapu diecezjalnego XXV Olimpiady Teologii Katolickiej Łomża 2015,

  • Emilia Dźwigała - laureatka Diecezjalnego Konkursu  Artystycznego Opole 2015  Bóg źródłem radości w rodzinie,

  • Klaudia Kalisiewicz - zwyciężczyni Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego FOT-ON,

  • Piotr Tarnowski - II miejsce w finale XLVIII Międzyszkolnego Turnieju Fizycznego,

  • Piotr Tarnowski - kwalifikacje do zawodów teoretycznych II stopnia 64 Olimpiady Fizycznej,

  • Piotr Tarnowski - I miejsce w XLVIII w Międzyszkolnym Turnieju Fizycznym (etap rejonowy),

  • Michał Rupiński - III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych IV Powiatowego Konkursu Ortograficznego,

  • Michał Rupiński - stypendysta Prezesa Rady Ministrów,

  • Emilia Dźwigała - II miejsce w Konkursie "Odkrywamy Nysę" w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.