Rok szkolny 2016/2017

  • Filip Buchert - mistrz województwa w biegu na 400 m na Mistrzostwach Województwa w Lekkoatletyce,
  • Patrycja Hejdak - III miejsce w biegu na 800 m na Mistrzostwach Województwa w Lekkoatletyce,
  • Dominika Michalewska - finalistka ogólnopolskiego konkursu językowego "Pokaż na język",
  • Paulina Kozioł - laureatka ogólnopolskiego konkursu graficznego "Razem tworzymy IT Szkołę",
  • Jakub Jakubiszak - złoty medal w konkurencji kata oraz srebrny w konkurencji kumite w kategorii 3 kyu-1dan na XI Otwartych Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym,
  • Maciej Janusz - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY - kategoria student,
  • Tomasz Gzyl - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY - kategoria junior,
  • Robert Rybotycki - finalista etapu okręgowego XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej,
  • Maciej Janusz - dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA - kategoria szkoły ponadgimnazjalne,
  • Robert Rybotycki - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA - kategoria szkoły ponadgimnazjalne,
  • Jakub Malinowski - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA - kategoria szkoły ponadgimnazjalne,
  • Mikołaj Basza - dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK - kategoria licealista,
  • Karolina Gawłowska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” - etap wojewódzki,
  • Agnieszka Wróblewska - I miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom",
  • Sarah Klose - finalistka 40. Olimpiady Języka Niemieckiego,
  • Natalia Kutyła - II miejsce na VI Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w kategorii solistów,
  • Natalia Bidzińska - wyróżnienie na VI Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w kategorii solistów,
  • Karolina Tarnowska, Klaudia Mazur- I miejsce na VI Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w kategorii duetów,
  • Pola Jakubowska, Karolina Konik - II miejsce na VI Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w kategorii duetów,
  • Katarzyna Charłamów, Anna Dobruk - wyróżnienie na VI Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w kategorii duetów,
  • drużyna: Anita Dryło, Alicja Półchłopek - I miejsce w XI edycji konkursu matematycznego „Kwadrans przed maturą” - zakres podstawowy,
  • drużyna: Aleksandra Sawczuk, Przemysław Rembacz - III miejsce w XI edycji konkursu matematycznego „Kwadrans przed maturą” - zakres podstawowy i rozszerzony,
  • Paulina Kozioł - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w etapie powiatowym, w kategorii "Wywiedzione ze słowa",
  • Jakub Frankiewicz - kwalifikacja do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”,
  • Karolina Gawłowska  - kwalifikacja do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”,
  • Paulina Kozioł - laureatka konkursu Ośmiu Wspaniałych 2017,
  • Urszula Woźniak - II miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim, w turnieju poetyckim,
  • Paulina Kozioł - III miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Ortograficznym,
  • Sarah Klose - laureatka 40. Olimpiady Języka Niemieckiego - III miejsce w województwie opolskim,
  • Łukasz Jastrzębski - III miejsce w eliminacjach okręgowych XLIII Olimpiady Historycznej,
  • Maciej Janusz - I miejsca w konkursie języka angielskiego "Check your English with Cambridge English",
  • Natalia Kwaśnik - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Tenisie Stołowym,
  • Kinga Jagusz - IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Tenisie Stołowym,
  • debel: Natalia Kwaśnik i Kinga Jagusz - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w Tenisie Stołowym,
  • Aleksandra Sawczuk - fnalistka etapu centralnego Olimiady Statystycznej organizowanej przez GUS i WSEiP w Kielcach,
  • Aleksandra Dubiel - IV miejsce w XXXII Plebiscycie na 10 najlepszych uczniów sportowców województwa opolskiego za rok 2016,
  • Ewa Duda - V miejsce w XXXII Plebiscycie na 10 najlepszych uczniów sportowców województwa opolskiego za rok 2016,
  • Aleksandra Ogórek - I miejsce w  międzyszkolnym konkursie recytatorskim The World Through The English Language Poetry, kategoria szkół ponadgimnazjalnych,
  • Klaudia Kucharek - I miejsce w Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia (etap rejonowy),
  • Dominika Konik - III miejsce w Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia (etap rejonowy),
  • drużyna naszej szkoły - III miejsce w IV Powiatowym Konkursie "Savoir-vivre nie tylko w biznesie",
  • Paulina Kozioł - wyróżnienie w X Międzyszkolnym Konkursie Mistrza Mowy Polskiej,
  • Urszula Woźniak - wyróżnienie w X Międzyszkolnym Konkursie Mistrza Mowy Polskiej,
  • drużyna: Patrycja Margazyn i Elżbieta Workiewicz - I miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych,
  • SANDRA MIGACZ - stypendium Prezesa Rady Ministrów>,
  • drużyna: Ewa Duda, Aleksandra Dubiel, Anna Tabaka, Dominika Wójcik, Aleksandra Ogórek, Patrycja Jaszczyszyn, Angelika Semik, Klaudia Szczyrba, Paulina Gołek - I miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Województwa w Piłce Halowej Dziewcząt,
  • drużyna: Ewa Duda (kapitan), Aleksandra Dubiel, Anna Tabaka, Dominika Wójcik, Aleksandra Ogórek, Patrycja Jaszczyszyn, Angelika Semik - I miejsce w elimnacjach do Mistrzostw Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt,
  • Oliwia Ścierczak - II miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych,
  • Łukasz Jastrzębski - II miejsce w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych,
  • drużyna w składzie: Ewa Duda, Aleksandra Dubiel, Anna Tabaka, Patrycja Jaszczyszyn, Klaudia Szczyrba, Dominika Wójcik, Aleksandra Ogórek, Angelika Semik - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych,
  • drużyna w składzie: Ewa Duda, Aleksandra Dubiel, Anna Tabaka, Patrycja Jaszczyszyn, Klaudia Szczyrba, Natalia Łabys, Paulina Dec, Dominika Wójcik, Aleksandra Ogórek, Paulina Gołek, Angelika Semik - I miejsce w Eliminacjach do Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych,
  • Dominika Michalewska - finalistka konkursu organizowanego przez Komitet Główny Olimpiady Literatury i Języka Polskiego "Henryk Sienkiewicz w 170. rocznicę urodzin i w 100 rocznicę śmierci",
  • Oliwia Ścierczak - I miejsce w IV Biegu Ulicznym Szlakiem Zabytków Nysy (klasyfikacja ogólna oraz 4000m - kategoria 17-25 lat kobiet),
  • Łukasz Jastrzębski - III miejsce  w IV Biegu Ulicznym Szlakiem Zabytków Nysy (4000m - kategoria 17-25 lat mężczyzn),
  • Aleksandra Kamińska, Aleksandra Kwiecień, Aleksandra Szpatuśko - tytuł laureata II stopnia w 7. edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…” organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej.