I Liceum Ogólnokształcące
im. Jana III Sobieskiego Carolinum w Nysie

Star Wars w Carolinum

Pozostałe wydarzenia

Okolicznościowe Wezmę udział 308
10.11.2017

Wieczór ze Star Wars w Carolinum – nareszcie!

Tym razem się uda! Spotykamy się wieczorem 10 listopada o 20.00 w budynku B i po emocjonujących konkursach i projekcjach nocujemy w salach szkolnych na materacach gimnastycznych. Nie zapomnijcie zabrać śpiworów i poduszek!

Są jeszcze wolne miejsca. Tym razem do udziału zapraszamy również gimnazjalistów. Przypominamy o konieczności pobrania druków zgody rodziców / opiekunów  na udział ucznia w imprezie. Druki dostępne są u mgr Konrada Lisa w sali 312. Proszę również o zapoznanie się z załączonym regulaminem imprezy i osobiste tego potwierdzenie podpisem, numerem legitymacji oraz PESEL, również w gabinecie 312, do piątku 27. października.

Program imprezy:

  • 20.00 – 23.00: Drużynowy konkurs wiedzy o Gwiezdnej Sadze – w języku angielskim; trening walki mieczami prawie świetlnymi, a następnie dla chętnych – walki o tytuł „Ostatniego Jedi”; anglojęzyczna prelekcja na temat języka bohaterów sagi oraz jej znaczenia dla kultury popularnej.
  • 23.00 – 6.00: Nocowanie połączone z projekcją filmów w języku angielskim w klasach szkolnych
  • 6.00 – 7.00:  Sprzątanie obiektu po imprezie

 

W najbliższym czasie podamy informacje na temat zakresu wiedzy o Sadze sprawdzanego w konkursie, tak by ambitni mogli doczytać i lepiej się przygotować.

Zapraszamy i niech Moc będzie z Wami!