I Liceum Ogólnokształcące
im. Jana III Sobieskiego Carolinum w Nysie

Pożegnanie klas III

Pozostałe aktualności

24.04.2020

Drodzy Abiturienci!

Po trzech latach docieramy do kresu naszej wspólnej edukacyjnej podróży.  Były to lata wspólnej pracy, trudności, zmagania się z rozlicznymi przeciwnościami w drodze do poszerzania Waszej wiedzy. Ale to były także lata wspólnych rozmów, przyjaźni, wycieczek, konkursów.
W  końcu to przecież  trzy najpiękniejsze, bo jeszcze beztroskie, a już niemal dorosłe lata Waszego życia.
Nie ma  jednak dzisiaj uroczystego apelu, nie ma przytulań, łez, kwiatów, pożegnania z przyjaciółmi. Nie ma, bo nie może być, o czym wiemy wszyscy.
Kochani, pragniemy z całego serca podziękować Wam za to, że przed trzema laty pojawiliście się w życiu naszej szkoły, że macie swój udział w współtworzeniu jej historii.
Dziękujemy Waszym Rodzicom i Opiekunom za to, że powierzyli nam przed trzema laty swój bezcenny Skarb, zaufali nami i wspierali we wszystkich dążeniach.
Przed nami matura. Jaka będzie? Tego, mamy nadzieję dowiedzieć się wkrótce. Niezależnie od wszystkiego pamiętajcie, że jesteśmy z Wami, myślimy o Was i życzymy , aby to, co dobre zakiełkowało w murach naszej szkoły, zakwitło jak najpiękniejszy kwiat w Waszym dorosłym życiu.

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych Rodziców (Opiekunów) na uroczystość Zakończenia roku szkolnego dla klas trzecich  liceum i Galę Super Carola w pierwszym możliwym terminie po powrocie do pracy stacjonarnej szkoły.
Informacje  o terminie tej uroczystości zostaną umieszczone na stronie internetowej i FB szkoły oraz przekazane przez Waszych wychowawców.

Dyrekcja  i Grono Pedagogiczne I LO
im. Jana III Sobieskiego Carolinum w Nysie

15.01.2021 11:21

Kolejny sukces naszej szkoł...

    I Liceum Ogólnokształcące w Nysie zajęło IV miejsce w S...

Więcej
22.12.2020 12:57

Konkurs na najpiękniejszą k...

Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski Carolinum,  po burzliwych obradach podjęli decyz...

Więcej
21.12.2020 21:55

Koncert Bożonarodzeniowy 2020

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas przesycony miłością i dobrocią. Nie...

Więcej
21.12.2020 21:06

ŚWIĄTECZNA POMOC POTRZEBUJ...

Dobiegła końca organizowana w naszej szkole akcja charytatywna  Rodacy Bohatero...

Więcej