Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nysie I LO im. Jana III Sobieskiego Carolinum
Gimnazjum Nr 4

<<<     GIMNAZJALISTO    ***     NABÓR DO LICEUM    ***     28.05 - 22.06.2018   ***     ZAPRASZAMY     >>>
Plan zajęć

Gimnazjum Nr 4

Sumienna i rzetelna praca dyrekcji i nauczycieli to fundament licznych sukcesów uczniowów nyskiego Carolinum. Dowodem są laureaci i finaliści wielu olimpiad przedmiotowych, konkursów na szczeblu  centralnym, wojewódzkim i powiatowym.

Rok szkolny 2017/2018

  • Katarzyna Bartocha, Wiktoria Kotarska - I miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej,
  • Kamila Jasińska - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego "Z idiomami i przysłowiami za pan brat" zorganizowanym przez ZSO w Nysie,
  • Marta Kaczor - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,
  • Julia Barcik - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,
  • Bartosz Chomiński - laureat XIII Olimpiady Matematycznej Juniorów,
  • Wiktor Orzeszko - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym InfoSukces,
  • Bartosz Chomiński - laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,
  • Anna Rezacz - II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim,
  • Uczennice: Dominika Białochławek, Melania Kwit, Oliwia Niewiadowska, Kalina Pieczara i Klaudia Soćko - I miejsce w konkursie AFA - Anglojęzyczne Formy Teatralne w ramach Dni Kultury Amerykańskiej i Brytyjskiej, który odbył się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie,
  • Zespół: Kamila Jasińska, Klaudia Soćko, Wiktoria Kotarska, Katarzyna Bartocha, Ewa Trubiłowicz, Dominik Truty - III miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznej (etap wojewódzki),
  • Drużyna: Nina Barcik, Barbara Chwalenia, Zuzanna Żukowska, Agata Krawczyk, Aleksandra Strąk, Julia Barcik, Katarzyna Ostrowska, Natalia Bentka - I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Kat. 2002-2004 na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej,
  • Natalia Bentka - I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych - kat.dziewczęta rocznik 2003,
    Nina Barcik - II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych - kat.dziewczęta rocznik 2002,
  • Nina Barcik -  I miejsce na Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, kat. 2002,
  • Natalia Bentka - I miejsce na Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, kat. 2003,
  • Radosław Pawlik - II miejsce na Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, kat. 2002,
  • Aleksandra Strąk - IV miejsce na Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, kat. 2003,
  • Julia Pychyńska, Paulina Berini, Julia Tkacz - tytuł laureata w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…” organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej,






 

Poznaj naszą ofertę edukacyjną Rekrutacja! Zostań naszym uczniem!