Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nysie I LO im. Jana III Sobieskiego Carolinum
Gimnazjum Nr 4

<<<     GIMNAZJALISTO    ***     NABÓR DO LICEUM    ***     28.05 - 22.06.2018   ***     ZAPRASZAMY     >>>
Plan zajęć

I LO Carolinum

Sumienna i rzetelna praca dyrekcji i nauczycieli to fundament licznych sukcesów uczniowów nyskiego Carolinum. Dowodem są laureaci i finaliści wielu olimpiad przedmiotowych, konkursów na szczeblu  centralnym, wojewódzkim i powiatowym.

Rok szkolny 2017/2018

  • Natalia Kutyła - I miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej,
  • Sandra Wąsiel - II miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej,
  • Anna Wiśniewska - III miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej,
  • Julia Zubel - III miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej,
  • Drużyna: Aleksandra Dubiel, Monika Lichwa, Nikola Mondzelewska, Aleksandra Ogórek, Angelika Semik, Marta Woźnica, Julia Tkacz, Klaudia Szczyrba, Anna Tabaka, Carolina Kłakowicz, Małgorzata Kumorek, Paulina Piekarz, Anna Serba - I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt,
  • Paulina Kozioł - I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim - Turniej Wywiedzione ze Słowa,
  • Urszula Woźniak - III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim - Turniej Poezji Śpiewanej,
  • Anna Wiśniewska - II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim - Turniej Poezji Śpiewanej,
  • Natalia Kwaśnik - I miejsce w półfinale Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimazjalnych w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt,
  • Sebastian Kujda - etap okregowy Olimpiady Przedsiębiorczości,
  • Adam Hreczyński - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr", kategoria Senior,
  • Aleksandra Ogórek - II miejsce w konkursie recytatorskim "The World through the English Language Poetry" zorganizowanym przez ZSiPO w Nysie,
  • Elżbieta Workiewicz i Patrycja Margazyn - III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych zorganizowanym przez nauczycieli ZSiPO,
  • Drużyna: Natalia Kwaśnik, Karolina Szelwach —  I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym SPG,
  • Drużyna: Klaudia Kucharek, Małgorzata Jakubów i Joanna Połeć - III miejsce  w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w drużynowym badmintonie SPG,
  • Paulina Kozioł - II miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie "Mistrz Mowy Polskiej",
  • zespół: Patrycja Margazyn i Elżbieta Workiewicz - III miejsce w Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych zorganizowanym przez ZSiPO „Rolnik” w Nysie,
  • SARAH KLOSE - stypendium Prezesa Rady Ministrów,
  • Sarah Klose - I miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowanym przez PWSZ w Nysie,
  • Zespół: Natalia Kutyła, Kamil Topaczewski, Anna Wiśniewska, Jakub Frankiewicz - II miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznej (etap wojewódzki),
  • Drużyna: Barcik Julia, Bartków Dominika, Dubiel Aleksandra, Kłakowicz Carolina, Lichwa Monika, Mondzelewska Nikola, Ogórek Aleksandra, Semik Aleksandra, Serba Anna, Szczyrba Klaudia, Tabaka Anna,  Tkacz Julia, Woźnica Marta - I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych,
  • Aleksandra Kamińska - tytuł laureata w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…” organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej.






 

Poznaj naszą ofertę edukacyjną Rekrutacja! Zostań naszym uczniem!