I Liceum Ogólnokształcące
im. Jana III Sobieskiego Carolinum w Nysie

Plan zajęć

Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz zajęć pozalekcyjnych w I LO Carolinum

L.p.

Imię i nazwisko

Klasa

Kiedy

ZAJĘCIA DLA MATURZYSTÓW

1.

Grzegorz Kulpa

3h – matematyka

wtorek 2 lekcja

2.

Monika Kochanowska

3a – biologia

poniedziałek 1 lekcja

3.

Monika Kochanowska

3b1/3b2 – biologia

wtorek 1 lekcja

4.

Barbara Cichoń

3b1 – matematyka r

poniedziałek 1 lekcja

5.

Barbara Cichoń

3b1 – matematyka p

piątek 1 lekcja

6.

Magdalena Cichy

3h/3a – wos

poniedziałek 1 lekcja

7.

Anna Cisakowska

3h – historia

środa 1 lekcja

8.

Katarzyna Gajewska-Pępek

3m/3a – język angielski

środa 1 lekcja

9.

Renata Karwowska

3m/3a – język angielski

środa 1 lekcja

10.

Jacek Kseń

3m/3b1/3h – geografia

poniedziałek 1 lekcja

11.

Jacek Kseń

3a – geografia

piątek 1 lekcja

12.

Beata Leksowska

3b1/3b2/3h – j. angielski

poniedziałek 1 lekcja

13.

Konrad Lis

3m/3a – język angielski

środa 1 lekcja

14.

Bartłomiej Robel

3m – matematyka p

piątek 1 lekcja

15.

Agnieszka Zychowicz

3b1/3b2 – chemia

środa 1 lekcja

16.

Jerzy Madaliński

3b2 – matematyka r

poniedziałek 1 lekcja

17.

Jerzy Madaliński

3a – matematyka

wtorek 1 lekcja

18.

Jerzy Madaliński

3b2 – matematyka r

piątek 1 lekcja

19.

Ireneusz Czajkowski

3m/3b1 – fizyka

poniedziałek 1 lekcja

20.

Anna Citak

3h/3a – język polski

piątek 1 lekcja

21.

Ryszard Serafin

3m – informatyka

środa 1 lekcja

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA UCZNIÓW KLAS I i II

22.

Dorota Chwalenia

Basen

środa 10 lekcja

23.

Michalina Matuszczak

Koło medialne

piątek 8 lekcja

24.

Agata Skibińska

Koło medialne

piątek 8 lekcja

25.

Bożena Tarnowska

Język hiszpański

piątek 8 lekcja

26.

Aleksandra Kołodziej

Język francuski

wtorek 8 lekcja

27.

Konrad Lis

Język angielski

piątek 0 lekcja (7.00)

28.

Konrad Lis

2h – język angielski

piątek 1 lekcja

29.

Radosław Kwiecień

Szkolna sekcja strzelecka

czwartek 10,11,12 lek

30.

Mieczysław Jaroszczyk

Język niemiecki – matura

środa 1 lekcja

31.

Krzysztof Rithaler

Język polski

poniedziałek 8 lekcja

32.

Abramczyk-Radziejewska A.

Język polski

środa 8 lekcja

33.

Izabela Grzybowska

Mażoretki

poniedziałek 8 lekcja

34.

Izabela Grzybowska

Mażoretki

środa 9 lekcja

35.

Izabela Grzybowska

Fitness

piątek 8 lekcja

36.

Dorota Jaroszczyk

Chemia

czwartek 8 lekcja

37.

Bogusław Galla

Piłka nożna dziewcząt

wtorek 8 lekcja

38.

Janusz Szura

Koszykówka chłopców

czwartek 8 lekcja

39.

Agnieszka Maślak

1pp – język angielski

poniedziałek 2  lekcja

40.

Jacek Kseń

Geografia – zajęcia wyrównawcze

czwartek 8  lekcja

41.

Jadwiga Rosińska-Żuchowicz

3h – język polski

czwartek 7 lekcja

42.

Bartłomiej Robel

Klasy I LO – matematyka

piątek 6 lekcja

43.

Bartłomiej Robel

Klasy II LO – matematyka

piątek 0 lekcja (7.00)

44.

Paulina Gawlik

Klasy I LO – j. angielski

wtorek 8 lekcja

45.

Dorota Jaroszczyk

Klasy I – chemia

środa 8 lekcja

Poznaj naszą ofertę edukacyjną Rekrutacja! Zostań naszym uczniem!