I Liceum Ogólnokształcące
im. Jana III Sobieskiego Carolinum w Nysie

Plan zajęć

Rada Rodziców - skład, trójki klasowe

Składka na Radę Rodziców od rodziny w roku szkolnym 2019/2020 wynosi 50 zł.

Nr konta: 34 8872 1026 0030 5222 2000 0010
Rada Rodziców przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nysie
ul. Jana III Sobieskiego 2
Bank Spółdzielczy w Otmuchowie Odział Nysa, ul. Kolejowa 13
 
SKŁAD ZARZĄDU RADY RODZICÓW
FUNKCJA IMIĘ I NAZWISKO
Przewodnicząca Aneta Grzegorzek-Turczyńska
Zastępca Przewodniczącej Alina Rucińska
Skarbnik Angelika Skalska
Sekretarz Agnieszka Wajdzik
Komisja Rewizyjna- Przewodniczący Daniel Zimoch
Komisja Rewizyjna - Członek Robert Nocoń

 

SKŁAD TRÓJEK KLASOWYCH
KLASY PIERWSZE  
KLASA WYCHOWAWCA TRÓJKA KLASOWA
1GB mgr Grzegorz Kulpa Robert Nocoń Agnieszka Smolińska Fatima Glamowska
1GH mgr Agata Skibińska Renata Zielińska Bogdan Majerski Marzena Kotarska
1GMG mgr Bartłomiej Robel Edyta Przybylska Ludwika Braszka Zofia Olszewska
1GMI mgr Patrycja Fałdzińska Ewa Pięch Danuta Janocha Małgorzata Ciepiela
1GP mgr Bożena Tarnowska Katarzyna Kasztelaniec Anna Szepielak Anna Psarska
1PA mgr Józefa Ryszka Agnieszka Kupczak-Grochalska Joanna Hulajko-Pohl Krzysztof Mendyk
1PB1 mgr Dorota Chwalenia Katarzyna Janusz Artur Kurowski Krzysztof Hoffman
1PB2 mgr Beata Cholewczuk Sylwia Kowal Krystyna Pańczyszyn Monika Guzik
1PH mgr Dorota Jaroszczyk Edyta Jakubowska Andrzej Zalewski Aleksandra Pajestka
1PMG mgr Bogusław Galla Katarzyna Kołodziej Anna Filipiak Magdalena Straus
1PMI mgr Michalina Matuszczak Jolanta Rzepiela Renata Szandarowska Renata Piegza
1PP mgr Marta Sudoł-Malisz Marek Achmmirowicz Marta Sączek Anna Krysiak
KLASY DRUGIE
KLASA WYCHOWAWCA TRÓJKA KLASOWA
2B1 mgr Anna Abramczyk- Radziejewska Rafał Bilkiewicz Agnieszka Wolińska-Grabowska Romana Wolańska-PfeiferAnna
2B2 mgr Agnieszka Maślak Katarzyna Świetlikowska Marek Kupczak Magdalena Kwit
2H mgr  Anna Citak Agnieszka Pander Sebastian Pasiut Joanna Barczewska
2MG mgr Mieczysław Jaroszczyk Paweł Wróbel Wioletta Kozik Marzena Kalka
2MI mgr Janusz Szura Iwona Walichiewicz Agnieszka Opler Dorota Rybarska
2P mgr Magdalena Cichy Żaklina Król Ewa Rinke Sabina Berini
KLASY TRZECIE
KLASA WYCHOWAWCA TRÓJKA KLASOWA
3A mgr Izabela Grzybowska Angelika Skalska Anna Dobrowolska Agata Jaraszek
3B1 mgr Agnieszka Zychowicz Joanna Szczecińska Urszula Herkt Agata Wiewióra
3B2 mgr Monika Kochanowska Alina Rucińska Beata Palzer Anna Bigos
3H mgr Anna Cisakowska Sabina Berini Justyna Sikacka Daniel Zimoch
3M mgr Jowita Sękarska- Słowodzian Aneta Grzegorzek Agnieszka Wajdzik Piotr Szwamberg
Poznaj naszą ofertę edukacyjną Rekrutacja! Zostań naszym uczniem!