Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nysie I LO im. Jana III Sobieskiego Carolinum
Gimnazjum Nr 4

<<< 28.03.2018r.    ***    Dzień Otwartej Szkoły    ***    Gimnazjalisto!   ***     serdecznie zapraszamy    ***     Przyjdź i zobacz! Przekonaj się sam!    ***     To może być także Twoja nowa szkoła! >>>
Plan zajęć

Osiągnięcia

Rok szkolny 2017/2018

Gimnazjum Nr 4
     

 

  • Uczennice: Dominika Białochławek, Melania Kwit, Oliwia Niewiadowska, Kalina Pieczara i Klaudia Soćko - I miejsce w konkursie AFA - Anglojęzyczne Formy Teatralne w ramach Dni Kultury Amerykańskiej i Brytyjskiej, który odbył się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie,
  • Zespół: Kamila Jasińska, Klaudia Soćko, Wiktoria Kotarska, Katarzyna Bartocha, Ewa Trubiłowicz, Dominik Truty - III miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznej (etap wojewódzki),
  • Drużyna: Nina Barcik, Barbara Chwalenia, Zuzanna Żukowska, Agata Krawczyk, Aleksandra Strąk, Julia Barcik, Katarzyna Ostrowska, Natalia Bentka - I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Kat. 2002-2004 na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej,
  • Natalia Bentka - I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych - kat.dziewczęta rocznik 2003,
  • Nina Barcik - II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych - kat.dziewczęta rocznik 2002,
  • Nina Barcik -  I miejsce na Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, kat. 2002,
  • Natalia Bentka - I miejsce na Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, kat. 2003,
  • Radosław Pawlik - II miejsce na Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, kat. 2002,
  • Aleksandra Strąk - IV miejsce na Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, kat. 2003,
  • Julia Pychyńska, Paulina Berini, Julia Tkacz - tytuł laureata w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…” organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej.

 

I Liceum Ogólnokształcące Carolinum
 

 

  • Adam Hreczyński - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr", kategoria Senior,
  • Aleksandra Ogórek - II miejsce w konkursie recytatorskim "The World through the English Language Poetry" zorganizowanym przez ZSiPO w Nysie,
  • Elżbieta Workiewicz i Patrycja Margazyn - III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych zorganizowanym przez nauczycieli ZSiPO,
  • Drużyna: Natalia Kwaśnik, Karolina Szelwach —  I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym SPG,
  • Drużyna: Klaudia Kucharek, Małgorzata Jakubów i Joanna Połeć - III miejsce  w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w drużynowym badmintonie SPG,
  • Paulina Kozioł - II miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie "Mistrz Mowy Polskiej",
  • zespół: Patrycja Margazyn i Elżbieta Workiewicz - III miejsce w Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych zorganizowanym przez ZSiPO „Rolnik” w Nysie,
  • SARAH KLOSE - stypendium Prezesa Rady Ministrów,
  • Sarah Klose - I miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowanym przez PWSZ w Nysie,
  • Zespół: Natalia Kutyła, Kamil Topaczewski, Anna Wiśniewska, Jakub Frankiewicz - II miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznej (etap wojewódzki),
  • Drużyna: Barcik Julia, Bartków Dominika, Dubiel Aleksandra, Kłakowicz Carolina, Lichwa Monika, Mondzelewska Nikola, Ogórek Aleksandra, Semik Aleksandra, Serba Anna, Szczyrba Klaudia, Tabaka Anna,  Tkacz Julia, Woźnica Marta - I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych,
  • Aleksandra Kamińska - tytuł laureata w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…” organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej.

 

Archiwum - uczniowie Gimnazjum Nr 4
    

 

 

 

 

 

 

Archiwum - uczniowie I LO Carolinum
     

 

 

 

 

 

 

Poznaj naszą ofertę edukacyjną Rekrutacja! Zostań naszym uczniem!