Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nysie I LO im. Jana III Sobieskiego Carolinum
Gimnazjum Nr 4

<<<     GIMNAZJALISTO    ***     NABÓR DO LICEUM    ***     28.05 - 22.06.2018   ***     ZAPRASZAMY     >>>
Plan zajęć

Osiągnięcia

 

 

Rok szkolny 2017/2018

Gimnazjum Nr 4
     

 

  • Nina Barcik - I miejsce w biegu na 1000 metrów w Wojewódzkich Igrzyskach Szkół w Lekkoatletyce,
  • Natalia Bentka - II miejsce w biegu na 600 metrów w Wojewódzkich Igrzyskach Szkół w Lekkoatletyce,
  • Radosław Pawlik - IV miejsce w biegu na 2000 metrów w Wojewódzkich Igrzyskach Szkół w Lekkoatletyce,
  • Barbara Chwalenia - III miejsce w biegu na 300 metrów w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnej Lekkoatletyce,
  • Natalia Bentka - II miejsce w biegu na 600 metrów w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnej Lekkoatletyce,
  • Radosław Pawlik - II miejsce w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnej Lekkoatletyce,
  • Nina Barcik - I miejsce w biegu na 1000 metrów w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnej Lekkoatletyce,
  • Drużyna: Barbara Chwalenia, Aleksandra Strąk, Emilia Sulikowska, Agata Krawczyk, Zuzanna Żukowska, Julia Barcik, Nina Barcik - III miejsce w Międzynarodowym Biegu Sztafetowym z okazji "Dni Nysy",
  • Drużyna: Adam Zabłotni, Michał Jaworski, Kacper Tomaś, Oliwer Suchanek, Szymon Miłkowski, Kacper Majchrzak, Mateusz Cejko - I miejsce w Międzynarodowym Biegu Sztafetowym z okazji "Dni Nysy",
  • Rafał Pietrzyk - IV miejsce w Ogólnopolskiej Akademii - Konkursy Wiedzy o Prawie,
  • Barbara Chwalenia - II miejsce w biegu na 300 metrów w Mistrzostwach Nysy w Indywidualnej Lekkoatletyce,
  • Natalia Bentka - II miejsce w biegu na 600 metrów w Mistrzostwach Nysy w Indywidualnej Lekkoatletyce,
  • Radosław Pawlik - I miejsce w biegu na 2000 metrów w Mistrzostwach Nysy w Indywidualnej Lekkoatletyce,
  • Nina Barcik - I miejsce w biegu na 1000 metrów w Mistrzostwach Nysy w Indywidualnej Lekkoatletyce,
  • Bartosz Chomiński - laureat L Małej Olimpiady Matematycznej,
  • Magdalena Margazyn - II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym,
  • Katarzyna Bartocha, Wiktoria Kotarska - I miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej,
  • Kamila Jasińska - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego "Z idiomami i przysłowiami za pan brat" zorganizowanym przez ZSO w Nysie,
  • Marta Kaczor - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,
  • Julia Barcik - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,
  • Bartosz Chomiński - laureat XIII Olimpiady Matematycznej Juniorów,
  • Wiktor Orzeszko - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym InfoSukces,
  • Bartosz Chomiński - laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,
  • Anna Rezacz - II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim,
  • Uczennice: Dominika Białochławek, Melania Kwit, Oliwia Niewiadowska, Kalina Pieczara i Klaudia Soćko - I miejsce w konkursie AFA - Anglojęzyczne Formy Teatralne w ramach Dni Kultury Amerykańskiej i Brytyjskiej, który odbył się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie,
  • Zespół: Kamila Jasińska, Klaudia Soćko, Wiktoria Kotarska, Katarzyna Bartocha, Ewa Trubiłowicz, Dominik Truty - III miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznej (etap wojewódzki),
  • Drużyna: Nina Barcik, Barbara Chwalenia, Zuzanna Żukowska, Agata Krawczyk, Aleksandra Strąk, Julia Barcik, Katarzyna Ostrowska, Natalia Bentka - I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Kat. 2002-2004 na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej,
  • Natalia Bentka - I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych - kat.dziewczęta rocznik 2003,
  • Nina Barcik - II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych - kat.dziewczęta rocznik 2002,
  • Nina Barcik -  I miejsce na Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, kat. 2002,
  • Natalia Bentka - I miejsce na Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, kat. 2003,
  • Radosław Pawlik - II miejsce na Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, kat. 2002,
  • Aleksandra Strąk - IV miejsce na Mistrzostwach Nysy Szkół Gimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, kat. 2003,
  • Julia Pychyńska, Paulina Berini, Julia Tkacz - tytuł laureata w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…” organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej.

 

I Liceum Ogólnokształcące Carolinum
 

 

  • MAGDA TOMASZEWICZ - finalistka etapu centralnego XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej,
  • ROBERT RYBOTYCKI - finalista etapu centralnego XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej,
  • Wdowikowski Paweł - III miejsce w ogólnopolskim konkursu na projekt "Co chciałbym zmienić w Polsce - prawo, administracja, ekonomia”,
  • Jakub Frankiewicz - II miejsce w ogólnopolskim konkursie "Orzeł Biały - nasza Duma",
  • Drużyna: Aleksandra Dubiel, Carolina Kłakowicz, Małgorzata Kumorek, Monika Lichwa, Nikola Mondzelewska, Aleksandra Ogórek, Paulina Piekarz, Angelika Semik, Anna Serba, Klaudia Szczyrba, Anna Tabaka, Julia Tkacz, Marta Woźnica - I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Nożnej Dziewcząt na trawie,
  • Magda Tomaszewicz, Robert Rybotycki - laureaci etapu okręgowego XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej,
  • Urszula Woźniak, Bartosz Chomiński, Maciej Janusz, Mateusz Nowacki - IV miejsce w wojewodzkiej L Małej Olimpiadzie Matematycznej,
  • Kinga Szczecińska - I miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym,
  • Maciej Janusz, Tomasz Gzyl - wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie na Pracę "Fizyka a Ekologia",
  • Agnieszka Wróblewska - I miejsce w powiatowych eliminacjach do XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej,
  • SARAH KLOSE - laureatka 41.Olimpiady Języka Niemieckiego,
  • Natalia Kutyła - I miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej,
  • Sandra Wąsiel - II miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej,
  • Anna Wiśniewska - III miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej,
  • Julia Zubel - III miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej,
  • Drużyna: Aleksandra Dubiel, Monika Lichwa, Nikola Mondzelewska, Aleksandra Ogórek, Angelika Semik, Marta Woźnica, Julia Tkacz, Klaudia Szczyrba, Anna Tabaka, Carolina Kłakowicz, Małgorzata Kumorek, Paulina Piekarz, Anna Serba - I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt,
  • Paulina Kozioł - I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim - Turniej Wywiedzione ze Słowa,
  • Urszula Woźniak - III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim - Turniej Poezji Śpiewanej,
  • Anna Wiśniewska - II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim - Turniej Poezji Śpiewanej,
  • Natalia Kwaśnik - I miejsce w półfinale Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimazjalnych w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt,
  • Adam Hreczyński - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym "Bóbr", kategoria Senior,
  • Aleksandra Ogórek - II miejsce w konkursie recytatorskim "The World through the English Language Poetry" zorganizowanym przez ZSiPO w Nysie,
  • Elżbieta Workiewicz i Patrycja Margazyn - III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych zorganizowanym przez nauczycieli ZSiPO,
  • Drużyna: Natalia Kwaśnik, Karolina Szelwach —  I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym SPG,
  • Drużyna: Klaudia Kucharek, Małgorzata Jakubów i Joanna Połeć - III miejsce  w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego w drużynowym badmintonie SPG,
  • Paulina Kozioł - II miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie "Mistrz Mowy Polskiej",
  • Zespół: Patrycja Margazyn i Elżbieta Workiewicz - III miejsce w Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych zorganizowanym przez ZSiPO „Rolnik” w Nysie,
  • SARAH KLOSE - stypendium Prezesa Rady Ministrów,
  • Sarah Klose - I miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowanym przez PWSZ w Nysie,
  • Zespół: Natalia Kutyła, Kamil Topaczewski, Anna Wiśniewska, Jakub Frankiewicz - II miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznej (etap wojewódzki),
  • Drużyna: Barcik Julia, Bartków Dominika, Dubiel Aleksandra, Kłakowicz Carolina, Lichwa Monika, Mondzelewska Nikola, Ogórek Aleksandra, Semik Aleksandra, Serba Anna, Szczyrba Klaudia, Tabaka Anna,  Tkacz Julia, Woźnica Marta - I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych,
  • Aleksandra Kamińska - tytuł laureata w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…” organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej.

 

Archiwum - uczniowie Gimnazjum Nr 4
    

 

 

 

 

 

 

Archiwum - uczniowie I LO Carolinum
     

 

 

 

 

 

 

Poznaj naszą ofertę edukacyjną Rekrutacja! Zostań naszym uczniem!