Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nysie I LO im. Jana III Sobieskiego Carolinum
Gimnazjum Nr 4

Plan zajęć

Super Carol

STATUETKA
DLA NAJWYBITNIEJSZYCH

2013

   JAKUB DROŚ

Stypednysta Prezesa Rady Ministrów 2012

- Finalista na szczeblu centralnym XXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 2012 r.
- Laureat XLIV Małej Olimpiady Matematycznej 2013 r.
- Laureat XIX Opolskiego Turnieju Chemicznego w roku szkolnym 2013 r.
- III miejsce drużynowo w  XLIII i XLV Małej Olimpiadzie Matematycznej
w etapie wojewódzkim
- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” w latach
2011 i 2012 r.
- I miejsce w konkursie matematycznym   „Kwadrans przed maturą” 2013 r.

2014

KAROLINA ROŻNIATOWSKA

Stypednystka Prezesa Rady Ministrów 2013

- Etap wojewódzki w Olimpiadzie Teologii Katolickiej 2012 r.
- Etap wojewódzki pisemny i ustny Olimpiady Literatury i Języka Polskiego 2012 r.
- Etap wojewódzki pisemny Olimpiady Literatury i Języka Polskiego 2013 r.
- Finalistka ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego 2014 r.

 

KAMILA MARYNOWICZ

- Olbrzymia liczba wygranych konkursów na szczeblu centralnym (ogólnopolskim)
- Swoim śpiewem uświetniła wiele szkolnych apeli i akademii
- III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym - Wrocław 2012 r.
- II miejsce oraz nagroda indywidualna w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym
im. Barbary Kostrzewskiej - Rzeszów 2013 r.
- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym – Mława 2013 r.

 

2015

ANNA SZANDOR

-  Finalistka etapu centralnego XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 2014 r.
- IV miejsce etapu wojewódzkiego XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 2014 r.
- Udział w finale Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie
Stołowym w Grze Indywidualnej Dobrzeń Wielki 2014 r.
- II miejsce w półfinale wojewódzkim w Tenisie Stołowym gry deblowe 2014/2015 r.
- IV miejsce w finale wojewódzkim w Tenisie Stołowym gry deblowe 2014/2015 r.
- I miejsce w finale okręgowym XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 2015 r.

PIOTR TARNOWSKI

- Finalista XLV Małej Olimpiady Matematycznej
- III miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół w województwie opolskim, oraz    w klasyfikacji  indywidualnej w roku 2012/2013
- Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur  Matematyczny 2013/2014 r.
- Finalista XLVI Małej Olimpiady Matematycznej 2014 r.
- II miejsce w finale wojewódzkim Międzyszkolnego Turnieju Fizycznego
- Finalista XLV Małej Olimpiady Matematycznej 2015 r.
- Udział w okręgowym etapie LXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Fizycznej
- Udział w okręgowym etapie XIII Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

 

2016

EMILIA DŹWIGAŁA

- I miejsce w konkursie literackim "Nyska Lilia Literacka" 2014 r.
- Finalistka XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Filozoficznej 2015 r.
- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
"Młodzi w Samorządzie" 2015 r.
-  Finalistka XLVI wojewódzkiego etapu Olimpiady  Literatury i Języka;
Polskiego 2014 r.
- Wyróżnienie w IV edycji Wojewódzkiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci
Zapomniani Bohaterowie” 2015 r.
- Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Świat według Księdza Jana Twardowskiego 2015r.
- II miejsce w konkursie plastycznym „Odkrywamy Nysę”
- I miejsce w Wojewódzkich Zawodach Strzeleckich

2017

ŁUKASZ JASTRZĘBSKI

- VI miejsce etapu Okręgowego XLI Olimpiady Historycznej 2015 r.
- III miejsce etapu Okręgowego XLIII Olimpiady Historycznej 2017 r.
- II miejsce na Mistrzostwach Województwa Opolskiego na dystansie 3000 m.
 -II miejsce na Mistrzostwach Województwa Opolskiego w biegach przełajowych
- III miejsce na Mistrzostwach Województwa Opolskiego w biegach przełajowych

 

Poznaj naszą ofertę edukacyjną Rekrutacja! Zostań naszym uczniem!