• Nysa, ul. Jana Sobieskiego 2
  • (0-77) 433 33 31
  • locarol@poczta.onet.pl

Składka na Radę Rodziców od rodziny w roku szkolnym 2020/2021 wynosi 50 zł.

Nr konta: 34 8872 1026 0030 5222 2000 0010
Rada Rodziców przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nysie
ul. Jana III Sobieskiego 2
Bank Spółdzielczy w Otmuchowie Odział Nysa, ul. Kolejowa 13

Skład zarządu rady rodziców

FUNKCJAIMIĘ I NAZWISKO
PrzewodniczącaRenata Kalka-Piegza
Zastępca PrzewodniczącejRobert Nocoń
SkarbnikAndrzej Zalewski
SekretarzAgnieszka Brzezińska-Smolińska
Komisja Rewizyjna - Przewodniczący
Komisja Rewizyjna - Członek

Skład trójek klasowych

KLASY PIERWSZE
KLASAWYCHOWAWCA
TRÓJKA KLASOWA
1B1mgr Monika KochanowskaMirosław PawkaAleksandra Kużdżał-KuchtaJustyna Lewandowska
1B2mgr Agnieszka ZychowiczBarbara MaciejewskaAneta KaczmarczykMariola Kaszoid
1MGmgr Barbara CichońAgnieszka BrzęczekBarbara Skowron-GąsiorekAnna Trybulska-Zamoroka
1MImgr Jerzy MadalińskiIwona Ulatowska-NowakMonika PrendeckaMonika Raczek
1Pmgr Izabela GrzybowskaElżbieta GrociakAnna KrzysztofekJoanna Olejnik-Urbańska
1Hmgr Paulina GawlikMagdalena KołodziejSylwia WięckiewiczZdzisław Abram
KLASY PIERWSZE
KLASAWYCHOWAWCA
TRÓJKA KLASOWA
2GBmgr Grzegorz KulpaRobert NocońAgnieszka SmolińskaFatima Glamowska
2GHmgr Agata SkibińskaRenata ZielińskaBogdan MajerskiMałgorzata Kraszkiewicz
2GMGmgr Bartłomiej RobelEdyta PrzybylskaLudwika BraszkaZofia Olszewska
2GMImgr Patrycja FałdzińskaEwa PięchDanuta JanochaMałgorzata Ciepiela
2GPmgr Bożena TarnowskaKatarzyna KasztelaniecAnna Gonsior-SzepielakMarzena Kotarska
2PAmgr Jacek KseńAgnieszka Kupczak-GrochalskaAgnieszka KubicaEdyta Jakubowska
2PB1mgr Dorota ChwaleniaKatarzyna JanuszArtur KurowskiKrzysztof Hoffman
2PB2mgr Ewa KaczmarczykTomasz LachowiczEwa HałasaMariola Świerk
2PHmgr Dorota JaroszczykKatarzyna TokarskaAndrzej ZalewskiAleksandra Pajestka
2PMGmgr Bogusław GallaKamila PawlusAnna FrankowiczAlicja Sierecka
2PMImgr Michalina MatuszczakJolanta RzepielaRenata SzandarowskaRenata Piegza
2PPmgr Anna CisakowskaMarek AchmirowiczEwa ObrzudJolanta Motyka
KLASY PIERWSZE
KLASAWYCHOWAWCA
TRÓJKA KLASOWA
3B1mgr Anna Abramczyk- RadziejewskaRomana Wolańska-PfeiferEwa Gola
3B2mgr Agnieszka MaślakKatarzyna ŚwietlikowskaMarek KupczakMagdalena Kwit
3Hmgr Anna CitakMonika Pośpiech-LewińskaSebastian PasiutAlicja Kiliańczyk
3MGmgr Mieczysław JaroszczykPaweł WróbelWioletta KozikMarzena Kalka
3MImgr Janusz SzuraIwona WalichiewiczAgnieszka OplerDorota Rybarska
3Pmgr Magdalena CichyŻaklina KrólEwa RinkeSabina Berini
Skip to content